Nové fotografie ve fotogalerii

19.08.2014 19:25

Vážení návštěvníci našeho webu, dovolujeme si Vás tímto upozornit na nové fotografie zobrazující změny provedené v interiéru kostela a v jeho nejbližším okolí. Návštěvníky našeho města určitě potěší nový kříž u farního úřadu, smírčí kříž u jižní stěny kostela. Z interiérových změn pak fotogalerie zobrazuje nový lustr vysvěcený při hodové bohoslužbě 17. srpna a také nový obětní stůl.

K dalším změnám, kterých si lze povšimnout, je přesun Panny Marie s Ježíškem z hlavního oltáře do prosklené vitrínky v pravé části chrámu, přesun soch sv. Jiří a Floriána na podstavce do přední části lodě po bocích hlavního oltáře.

Dovolujeme si upozornit návštěvníky i občany města, že ke změnám dochází v návaznosti na liturgická pravidla stanovená II. Vatikánským koncilem. Úpravy jsou pak v souladu s dobovými fotografiemi z roku 1912.